EssenceMediacom Estonia

Oleme uut tüüpi meediaagentuur, mis aitab brändidel teha läbimurdeid.

Suhtleme?

Muudame koos maailma



    ESSENCEMEDIACOM


    Oleme osa EssenceMediacom’i globaalsest ketist, mis ühendab rohkem kui 10 000 eksperti ja tegutseb enam kui 96 riigis. See annab meile kõige värskema ja sügavama teadmise erinevate tööstusharude kohta. Tihe koostöö Baltikumi tasandil hoiab aga vormis meie meeskonna kohaliku turu tunnetuse. Oskame meeskonna mitmekesisuse tööle panna.

    SÜSTEEM ON TÄHTIS


    Meid innustab võimalus panustada brändide ja ettevõtete edulugudesse. Me näeme ettevõtte kommunikatsioonikanaleid ja -platvorme kui seotud tervikut ehk süsteemi. Terviklik ja andmepõhine lähenemine kanalitele ning turunduskommunikatsiooni personaliseerimine aitavad saavutada efektiivsust ja uut ärikasvu.

    LOOME KULTUURI


    Meie kultuuri saab kokku võtta järgnevalt – 'We help clients understand the modern marketing paradox'. Me januneme uute teadmiste ja kogemuste järele. Me oleme valmis suunama ja julgustama turgu innovaatilisi lahendusi testima. Me hindame tulemust sama palju kui selleni viivat teekonda ning hoolime, et iga teekond oleks nauditav nii meie klientidele kui ka koostööpartneritele.

    Teenused

    Integreeritud kampaaniad
    Meediaost ja -läbirääkimised
    360 kraadi digikampaaniad
    Turunduskommunikatsioon
    Tarbijakäitumise uuringud
    Andmetöötlus- ja analüüs
    Sotsiaalmeedia
    Influencer turundus
    Sisuloomelahendused

    Meeskond

    Aleksei Kuzmin

    Key Account Executive

    aleksei@essencemediacom.ee

    Teele Hein

    Account manager

    teele@essencemediacom.ee

    Riin Meier

    Account Manager

    riin@essencemediacom.ee

    Diana Loit

    Analyst

    diana@essencemediacom.ee

    Arina Sycheva

    Chief of Digital Strategy

    arina@essencemediacom.ee

    Eliise Kõva

    Senior Digital Marketing Specialist

    eliise@essencemediacom.ee

    Natalja Piskova

    TV & Radio Specialist

    natalja@essencemediacom.ee

    Eeva Karelson

    OOH & BTL Senior Specialist

    eeva@essencemediacom.ee

    Mai Mirt

    Senior Digital Marketing Specialist

    mai@essencemediacom.ee

    Helena Kindlam

    Offline Media Specialist

    helena@essencemediacom.ee

    Valeria Issajeva

    Multimedia Specialist

    valeria@essencemediacom.ee

    Kristiine Erlenheim

    Senior Digital Marketing Specialist

    On a maternity leave

    Heleen Sutt

    Digital Strategist

    heleen@essencemediacom.ee

    Madis Pihotalo

    Digital Marketing Specialist

    madis@essencemediacom.ee

    Maksym Demchenko

    E-commerce & Data and Technology Specialist

    maksym@essencemediacom.ee

    Laura Põldoja

    Marketing Research Specialist

    laura@essencemediacom.ee

    Mari Paulus

    E-commerce & Performance Lead

    mari@essencemediacom.ee

    Hanna Zotova

    Digital Marketing Specialist

    hanna@essencemediacom.ee

    Maria Plees

    Influencer Campaign Manager

    maria@essencemediacom.ee

    Tanel Neemoja

    eCommerce & Performance Specialist

    tanel@essencemediacom.ee

    Kristo Sõerd

    Head of Offline

    kristo@essencemediacom.ee

    Meeskond

    Aleksei Kuzmin

    Lead of Business Growth

    Teele Hein

    Account Manager

    Riin Meier

    Account Manager

    Diana Loit

    Marketing & Media Analyst

    Laura Põldoja

    Marketing Research Specialist

    Arina Sycheva

    Chief of Digital

    Kristo Sõerd

    Head of Offline

    Heleen Sutt

    Digital Strategist

    Eliise Kõva

    Senior Digital Marketing Specialist

    Kristiine Erlenheim

    Senior Digital Marketing Specialist

    Mai Mirt

    Senior Digital Marketing Specialist

    Mari Paulus

    E-commerce & Performance Lead

    Tanel Neemoja

    E-commerce & Performance Specialist

    Madis Pihotalo

    Digital Marketing Specialist

    Hanna Zotova

    Digital Marketing Specialist

    Maksym Demcheko

    E-commerce & Data and Technology Specialist

    Natalja Piskova

    TV & Radio Specialist

    Valeria Issajeva

    Multimedia Specialist

    Eeva Karelson

    OOH & BTL Senior Specialist

    Helena Kindlam

    Offline Media Specialist

    Maria Plees

    Influencer Marketing Manager

    Kliendid

    Suhtleme?

    Muudame koos maailma



      Prisma-transparent
      EAS
      circlek_estonia_mediacom
      Husqvarna
      ProcterAndGamble_Mediacom_Estonia
      DPD_logo
      Merrild
      Bayer
      forus
      hortex_estonia
      Duravit
      Meliva
      PÖFF
      MAA
      ROCKWOOL-Logo
      Ursus_logo3_black_block
      Enefit
      Finnair
      1280px-McCulloch_logo.svg
      Hasbro
      Gardena_logo_bright
      anvol
      Fontes
      Tez Tour
      AkzoNobel
      Fausto
      Tallinna Strateegiakeskus
      Riigikantselei
      Terviseamet
      Sotsiaalministeerium
      Haridus- ja Teadusministeerium
      RIA