EssenceMediacom Estonia

Oleme uut tüüpi meediaagentuur, mis aitab brändidel teha läbimurdeid.

Suhtleme?

Muudame koos maailma



    ESSENCEMEDIACOM


    Oleme osa EssenceMediacom’i globaalsest ketist, mis ühendab rohkem kui 10 000 eksperti ja tegutseb enam kui 96 riigis. See annab meile kõige värskema ja sügavama teadmise erinevate tööstusharude kohta. Tihe koostöö Baltikumi tasandil hoiab aga vormis meie meeskonna kohaliku turu tunnetuse. Oskame meeskonna mitmekesisuse tööle panna.

    SÜSTEEM ON TÄHTIS


    Meid innustab võimalus panustada brändide ja ettevõtete edulugudesse. Me näeme ettevõtte kommunikatsioonikanaleid ja -platvorme kui seotud tervikut ehk süsteemi. Terviklik ja andmepõhine lähenemine kanalitele ning turunduskommunikatsiooni personaliseerimine aitavad saavutada efektiivsust ja uut ärikasvu.

    LOOME KULTUURI


    Meie kultuuri saab kokku võtta järgnevalt – 'We help clients understand the modern marketing paradox'. Me januneme uute teadmiste ja kogemuste järele. Me oleme valmis suunama ja julgustama turgu innovaatilisi lahendusi testima. Me hindame tulemust sama palju kui selleni viivat teekonda ning hoolime, et iga teekond oleks nauditav nii meie klientidele kui ka koostööpartneritele.

    Teenused

    Integreeritud kampaaniad
    Meediaost ja -läbirääkimised
    360 kraadi digikampaaniad
    Turunduskommunikatsioon
    Tarbijakäitumise uuringud
    Andmetöötlus- ja analüüs
    Sotsiaalmeedia
    Influencer turundus
    Sisuloomelahendused

    Olga Peresild

    CEO

    Aleksei Kuzmin

    Key Account Manager

    Teele Hein

    Account Manager

    Jekaterina Matusihis

    Account Executive

    Riin Meier

    Account Manager

    Diana Loit

    Analyst

    Arina Sycheva

    Chief of Digital

    Eliise Kõva

    Senior Digital Specialist

    Valeria Issajeva

    Multiplatform Media Specialist

    Natalja Piskova

    Audiovisual Media Specialist

    Meeskond

    Avastame ja loome läbimurdeid, mis aitavad brändidel edu saavutada. Läbi avastuste, erinevate kogemuste, loomingu, integratsiooni ja impulsside anname brändidele tervikliku uue hingamise. Astume muutustega samas rütmis, tugineme andmetele, tehnoloogiale ja algoritmidele. Toetume mitmetahulistele ja laiahaardelistele võimalustele, testime, õpime ja areneme igapäevaselt koos brändidega.

    Olga Peresild

    CEO

    <a href="mailto:olga@essencemediacom.ee "target="_blank">olga@essencemediacom.ee</a>

    Aleksei Kuzmin

    Key Account Executive

    <a href="mailto:aleksei@essencemediacom.ee" target="_blank">aleksei@essencemediacom.ee</a>

    Jekaterina Matusihis

    Account executive

    <a href="mailto:jekaterina@essencemediacom.ee" target="_blank">jekaterina@essencemediacom.ee</a>

    Teele Hein

    Account manager

    <a href="mailto:teele@essencemediacom.ee" target="_blank">teele@essencemediacom.ee</a>

    Riin Meier

    Account Manager

    <a href="mailto:riin@essencemediacom.ee" target="_blank">riin@essencemediacom.ee</a>

    Diana Loit

    Analyst

    <a href="mailto:diana@essencemediacom.ee" target="_blank">diana@essencemediacom.ee</a>

    Arina Sycheva

    Chief of Digital Strategy

    <a href="mailto:arina@essencemediacom.ee" target="_blank">arina@essencemediacom.ee</a>

    Eliise Kõva

    Senior Digital Marketing Specialist

    <a href="mailto:eliise@essencemediacom.ee" target="_blank">eliise@essencemediacom.ee</a>

    Anna Juhkov

    AV Media Specialist

    <a href="mailto:anna@essencemediacom.ee" target="_blank">anna@essencemediacom.ee</a>

    Natalja Piskova

    AV Media Specialist

    <a href="mailto:natalja@essencemediacom.ee" target="_blank">natalja@essencemediacom.ee</a>

    Eeva Karelson

    OOH & BTL Senior Specialist

    <a href="mailto:eeva@essencemediacom.ee" target="_blank">eeva@essencemediacom.ee</a>

    Mai Sillamäe

    Senior Digital Marketing Specialist

    <a href="mailto:mai@essencemediacom.ee" target="_blank">mai@essencemediacom.ee</a>

    Helena Kindlam

    Offline Media Specialist

    <a href="mailto:helena@essencemediacom.ee" target="_blank">helena@essencemediacom.ee</a>

    Kristo Tero

    Data Engineer

    <a href="mailto:kristo@marcom.ee" target="_blank">kristo@marcom.ee</a>

    Valeria Issajeva

    AV Media Specialist

    <a href="mailto:valeria@essencemediacom.ee" target="_blank">valeria@essencemediacom.ee</a>

    Kristiine Erlenheim

    Senior Digital Marketing Specialist

    On a maternity leave

    Heleen Sutt

    Digital Strategist

    <a href="mailto:heleen@essencemediacom.ee" target="_blank">heleen@essencemediacom.ee</a>

    Madis Pihotalo

    Digital Marketing Specialist

    <a href="mailto:madis@essencemediacom.ee" target="_blank">madis@essencemediacom.ee</a>

    Maksym Demchenko

    E-commerce & Data and Technology Specialist

    <a href="mailto:maksym@essencemediacom.ee" target="_blank">maksym@essencemediacom.ee</a>

    Laura Põldoja

    Marketing Research Specialist

    <a href="mailto:laura@essencemediacom.ee" target="_blank">laura@essencemediacom.ee</a>

    Mari Paulus

    E-commerce & Performance Lead

    <a href="mailto:mari@essencemediacom.ee" target="_blank">mari@essencemediacom.ee</a>

    Hanna Zotova

    Digital Marketing Specialist

    <a href="mailto:hanna@essencemediacom.ee" target="_blank">hanna@essencemediacom.ee</a>

    Maria Plees

    Influencer Campaign Manager

    <a href="mailto:maria@essencemediacom.ee" target="_blank">maria@essencemediacom.ee</a>

    Tanel Neemoja

    eCommerce & Performance Specialist

    <a href="mailto:tanel@essencemediacom.ee" target="_blank">tanel@essencemediacom.ee</a>

    Kristo Sõerd

    Head of Offline

    <a href="mailto:kristo@essencemediacom.ee" target="_blank">kristo@essencemediacom.ee</a>

    Kliendid

    Suhtleme?

    Muudame koos maailma



      Prisma-transparent
      EAS
      circlek_estonia_mediacom
      Husqvarna-Logo
      ProcterAndGamble_Mediacom_Estonia
      DPD_logo
      forus
      hortex_estonia
      duravit-logo
      meliva-logo
      poff_meediaagentuur
      MAA
      ROCKWOOL-Logo
      Ursus_logo3_black_block
      eesti_energia_enefit
      1280px-McCulloch_logo.svg
      hasbro-logo
      Gardena_logo_bright
      anvol
      fontes_logo
      akzo-nobel
      TLN_strateegiakeskus
      Riigikantselei_logo
      terviseamet
      Sotsministeeriumi_logo
      Haridus-_ja_Teadusministeeriumi_logo
      infosys-3lovi-est